Город
Район
| Рецепт: | Нужен |
| Фарм группа: | Засоби, що сприяють розчиненню сечових конкрементів.Код АТХ G04В С. |
| Производитель: | ФАРМАК |
| Рецепт: | Нужно |
| Фарм группа: | Засоби, що сприяють розчиненню сечових конкрементів.Код АТХ G04В С. |
| Форма выпуска: | гель туба 100мл |
| Наличие: | 1 |
| Подкатегории: | Мочеполовая система |
| Производитель: | ФАРМАК |
| Рецепт: | Нужно |
| Фарм группа: | Засоби, що сприяють розчиненню сечових конкрементів.Код АТХ G04В С. |
| Форма выпуска: | гель туба 100мл |
| Форма выпуска (фильтр): | Гель |